1 2 3

Andrėjus Kalašnikovas, Sankt Peterburgas

Didžiausia padėka visam Eglės+ personalui už širdingą priėmimą, neužmirštamą poilsį ir vertingą gydymą.

Andrėjus Kalašnikovas

Apie Druskininkus 

Druskininkai – piečiausias Lietuvos miestas, seniausias ir didžiausias šalies kurortas, garsėjantis sūriais šaltiniais, švelniu ir šiltu mikroklimatu. Kurortas yra netoli Lenkijos ir Baltarusijos valstybių sienų, nuo Vilniaus ir Kauno nutolęs apie 130 km.

Druskininkų kurortas šiandien yra toje vietoje, kur kažkada pereinamoji juosta skyrė jūrą nuo sausumos. Čia kaupėsi jūros druskos, kurios vėliau atsidūrė giliai žemėje. Pro šiuos druskos klodus dabar trykšta mineralinės versmės.

1794 m. Stanislovo Augusto Poniatovskio dekretu Druskininkai paskelbti gydomąja vietove. Tuomet ir buvo pradėti išsamesni gydomųjų išteklių tyrimai. Jau nuo 19 a. pradžios neoficialiai Druskininkuose veikė mineralinio vandens ir purvo vonios. Šimtmečius kurortą garsinęs mineralinis vanduo ir gydomasis purvas dabar derinamas su šiuolaikinėmis technologijomis.

Dabar kurortas garsėja giliomis sanatorinio gydymo tradicijomis, nuostabia gamta bei sparčiai besivystančia turizmo paslaugų infrastruktūra. Tai tarptautinis aktyvios rekreacijos ir gydymo kurortas.
 
Apie Druskininkus: info.druskininkai.lt