registratura
Baseinas
restoranas-ziemos-sodas
kambarys
1 2 3 4 5 6 7

Regina Jasienė, Šiauliai

Už nuoširdų rūpinimąsi, atidumą, labai dėkoju visam personalui, malonioms registratorėms, gydytojui.

Regina Jasienė

Apie Eglė+ 

„Eglė+ “ -  „Eglės“ sanatorijos sveikatingumo kompleksas. Tai yra atskiras kompleksas, po vienu stogu talpinantis gyvenamuosius kambarius, gydyklą, valgyklą bei laisvalaikiui skirtas patalpas.

Eglės+ komplekse vienu metu gali apsistoti iki 300 žmonių. Penkių aukštų pastate įrengta 151 modernus standartinis kambarys, o viršutiniuose aukštuose – 20 liukso klasės apartamentų, taip pat yra kambariai pritaikyti neįgaliesiems. Tame pačiame pastate įkurtas naujas gydymo centras, restoranas, konferencijų bei koncertų salė, žiemos sodas. „Eglės“ sanatorijoje daugiausia dėmesio skiriame terapijos bei reabilitacijos procedūroms. Čia galima užsisakyti daugiau kaip 80 gydymo procedūrų ir 60 kitų paslaugų.

Naujajame gydymo centre įrengtos modernios mineralinio vandens vonios, povandeninio masažo įranga, baltojo purvo kabinetai, devynios skirtingų tipų pirtys, 25 metrų ilgio mineralinio vandens  baseinas, mineralinio vandens sūkurinės vonios ir vertikaliosios vonios bei daug kitos įrangos. Aktyvesnio poilsio pageidaujantys lankytojai galės sportuoti treniruoklių ir gimnastikos salėse, žaisti skvošą.

„Eglės“ sanatorija didžiuojasi savo didžiuliu ir kvalifikuotu personalu, kuris padarys viską, kad Jūsų poilsis ar gydymas būtų naudingas bei malonus.

Mes apgaubsime Jus rūpesčiu, nuimdami visas buities problemas ir stengsimės padėti Jums atgauti jėgas, atstatyti ar sustiprinti sveikatą, kad grįžę po poilsio ar gydymosi sanatorijoje Jūs būtumėte sveikesni, darbingesni ir pilni energijos.

„Eglės“ sanatorija, kurios dalimi yra eglė+,įkurta 1972 m. Sovietinės santvarkos metais sanatorija sparčiai augo, jos infrastruktūra buvo pritaikyta masiniam didelės tarybinės šalies žmonių gydymui. Šiuo metu “Eglės” sanatorija yra didžiausia sanatorija ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Rytų Europoje.

„Eglės“ sanatorijos teikiamos sanatorinės bei gydymo paslaugos yra sertifikuotos Lietuvos Sveikatos apsaugos ministerijos. Mūsų licenciją galite pamatyti paspaudę ant šios nuorodos.