registratura
Baseinas
restoranas-ziemos-sodas
kambarys
1 2 3 4 5 6 7

Liudas

Be galo džiaugiuosi puikiai praleistu savaitgaliu Eglėje+. Pirmadienį su nauja energija kibau į darbą, jaučiausiai labai pailsėjęs ir kupinas jėgų.

Apie kompleksą Eglė+ 

„Eglė+ “ -  „Eglės“ sanatorijos sveikatingumo kompleksas. Tai yra atskiras kompleksas, po vienu stogu talpinantis gyvenamuosius kambarius, atskiras gydyklas, valgyklą bei laisvalaikiui skirtas patalpas.

Eglės+ komplekse vienu metu gali apsistoti iki 300 žmonių. Penkių aukštų pastate įrengta 151 modernių standartinių kambarių , o viršutiniuose aukštuose – 20 liukso klasės apartamentų, taip pat yra kambariai pritaikyti neįgaliesiems. Tame pačiame pastate įkurtas naujas gydymo centras, restoranas, konferencijų bei koncertų salė, žiemos sodas. „Eglės“ sanatorijoje daugiausia dėmesio skiriame terapijos bei reabilitacijos procedūroms, todėl labiausiai džiaugiamės nauju gydymo centru. Čia galima užsisakyti apie 80 gydymo procedūrų ir dar apie 60 kitokių paslaugų.

Naujajame gydymo centre įrengtos modernios mineralinio vandens vonios, povandeninio masažo įranga, vietos procedūroms su baltuoju purvu, grožio centras, siūlantis specialias procedūras veidui ir visam kūnui, devynios skirtingų tipų pirtys, 25 metrų ilgio mineralinio vandens  baseinas, mineralinio vandens sūkurinės vonios ir vertikaliosios vonios bei daug kitos įrangos. Aktyvesnio poilsio pageidaujantys lankytojai galės sportuoti naujose treniruoklių ir gimnastikos salėse, žaisti skvošą.

„Eglės“ sanatorija didžiuojasi savo didžiuliu ir kvalifikuotu personalu, kuris padarys viską, kad Jūsų poilsis ar gydymas būtų naudingas bei malonus.

Mes apgaubsime Jus rūpesčiu, nuimdami visas buities problemas ir stengsimės padėti Jums atgauti jėgas, atstatyti ar sustiprinti sveikatą, kad grįžę po poilsio ar gydymosi sanatorijoje Jūs būtumėte sveikesni, darbingesni, užsigrūdinę ir pilni energijos.

„Eglės“ sanatorija, kurios dalimi yra eglė+,įkurta 1972 m. Sovietinės santvarkos metais sanatorija sparčiai augo, jos infrastruktūra buvo pritaikyta masiniam didelės tarybinės šalies žmonių gydymui. Šiuo metu “Eglės” sanatorija yra didžiausia sanatorija ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Rytų Europoje.

„Eglės“ sanatorijos teikiamos sanatorinės bei gydymo paslaugos yra sertifikuotos Lietuvos Sveikatos apsaugos ministerijos. Mūsų licenciją galite pamatyti paspaudę ant šios nuorodos.