baseinai
zilvino-takai
ziemos-sodas
1 2 3 4 5 6 7

Liudas

Be galo džiaugiuosi puikiai praleistu savaitgaliu Eglėje+. Pirmadienį su nauja energija kibau į darbą, jaučiausiai labai pailsėjęs ir kupinas jėgų.

Laisvalaikis 

Žiemos sodas

Ištisus metus žaliuoja medžiai, žydi gėlės, malonią raminamą melodiją čiurlena fontanas. Šioje žalioje ramybės oazėje malonu pasimėgauti puodeliu arbatos ar kavos, paskaityti knygą.

"Žilvino" vaikščiojimo takai

Vaikščiojimo takai
Siūlome pasivaikščioti dozuoto vaikščiojimo takais „Žilvinas“, kurių ilgis yra nuo 2 iki 10 kilometrų. Takas “Žilvinas” prasideda “Eglės” sanatorijos teritorijoje ir yra sužymėtas metrais bei spalvomis. Maršrutą ir jo ilgį klientai gali pasirinkti patys arba Jus pakonsultuos sanatorijos gydytojai. Takai taip pat puikiai tinka bėgiojimui ar pasivažinėjimui dviračiu.

Sportas
“Eglės“sanatorijos teritorijoje yra teniso kortai ir krepšinio, tinklinio bei badmintono aikštelės. Eglė+ korpuse yra skvošo ir treniruoklių salės, stalo tenisas, biliardo stalas, šachmatai bei šaškės.

Šokių vakarai
Šokių vakarai vyksta sanatorijos pramogų centre kiekvieną vakarą.

Baseinai ir pirtys
Kviečiame apsilankyti “Eglės+“ gydomųjų baseinų ir pirčių komplekse. Visi komplekso baseinai pripildyti mineraliniu vandeniu.

Kavinės

Jūsų paslaugoms “Eglė+“ komplekse veikia kavinė. 

Kinas / Įvairūs renginiai
Siūlome dalyvauti įvairiuose renginiuose, koncertuose, teminiuose vakaruose bei šventėse. Vasaros sezonu sanatorijos kino salėje demonstruojami kino filmai. Sekite skelbimų lentose esančias reklamas.

Pramogos Druskininkuose
Visą informaciją apie Druskininkų mieste vykstančius ne „Eglės“ sanatorijos organizuojamus renginius rasite paspaudę ant šios nuorodos:
http://info.druskininkai.lt/naujienos/?f.all;