1 2 3 4 5 6

Konstantin Sidorov, gydytojas-fizioterapeutas, Maskva

Širdingai dėkoju visiems žmonėms, kuriuos sutikau Jūsų sanatorijoje. Visi buvo išskirtinai malonūs, geranoriški, paslaugūs: tiek registratūroje, tiek procedūriniuose kabinetuose, tiek, kas retai pasitaiko, valgykloje-restorane. Ypač noriu pagirti puikiai organizuotą gydymo procesą bei gydytojų profesionalumą.

Konstantin Sidorov

Gydymas 

Šimtmečius kurortą garsinę natūralūs veiksniai - mineralinis vanduo ir gydomasis purvas dabar „Eglės“ sanatorijoje derinami su šiuolaikinėmis technologijomis. Tai sukuria puikias galimybes visapusiškai gydyti įvairius susirgimus bei stiprinti organizmą.Į sanatoriją atvyksta tiek norintys gydytis, tiek ir profilaktiškai pasistiprinti, atgauti darbingumą bei gerą savijautą. Švelnus kurorto klimatas, tyras pušynų oras ir rami aplinka padeda produktyviai pailsėti ir pasisemti fizinių ir vidinių jėgų.

Čia galite rasti informaciją apie įvairius mūsų sanatorijoje gydomus susirgimus, naudojamus gydomuosius faktorius (gydomąjį purvą, mineralinį vandenį bei klimatą), taip pat apie teikiamas specialistų konsultacijas bei atliekamus diagnostinius tyrimus.

Jus dominančią sritį pasirinkite aukščiau esančioje meniu juostoje.