registratura
Baseinas
restoranas-ziemos-sodas
kambarys
1 2 3 4 5 6 7

Ranana Malchanova, Vilnius

Sanatorijoje puikus interjeras, patogūs kambariai, ideali švara, gausus ir geras maistas, dėmesingas ir malonus personalas.

Ranana Malchanova

Vienos dienos kompleksai 

Valandėlė sau

90 min.
35
Kaina 1 asmeniui
  1. Gydomasis kūno šveitimas su jūros dumbliais;
  2. Medaus masažas;
  3. Gydomosios pirtys ir baseinai;
  4. Atpalaiduojantis gydomasis kūno masažas su aliejumi.

Komplekso metu Jūs pasinaudosite pirtimis, pasimaudysite baseine. Jums bus atliktas kūno šveitimas su susmulkintomis (iki 250 mikronų) raudonųjų jūros dumblių dalelėmis, įtrynimas medumi, atpalaiduojantis masažas su aliejumi. Raudonieji jūros dumbliai, turėdami savyje unikalų vandenyno biologiškai aktyvių ir mineralinių medžiagų balansą, teigiamai veikia odą ir visą organizmą. Turi puikų valomąjį poveikį ir padeda atkurti natūralią odos rūgščių ir šarmų pusiausvyrą, drėkina odą ir šalina toksinus, suteikia švarumo, gaivumo ir lengvumo pojūtį.

Medus turi daugiau nei 300 biologiškai aktyvių medžiagų, mikroelementų, vitaminų, pasižymi organizmą stiprinančiu, uždegimą mažinančiu, medžiagų apykaitą reguliuojančiu, antibakteriniu, odą atjauninančiu efektais.  Atpalaiduojantis masažas su aliejais palaiko organizmo normalią veiklą, stiprina sveikatą, ramina, stabdo senėjimo procesus.

Komplekso trukmė - iki 90 min.