asdf
1 2 3 4

Andrėjus Kalašnikovas, Sankt Peterburgas

Didžiausia padėka visam Eglės+ personalui už širdingą priėmimą, neužmirštamą poilsį ir vertingą gydymą.

Andrėjus Kalašnikovas

Gydomosios vonios 

Čia pateikiamos komplekse „Eglė+“ teikiamos gydomosios vonios, jų atlikimo metodikos. Kairėje esančioje nuotraukų galerijoje galite matyti kaip atliekamos gydomosios vonios. Pastaba: vandens spalva skiriasi priklausomai nuo vonios tipo (į ją pilamų ekstraktų ar mišinių).

 • Šios procedūros metu pacientas yra gydomas mineralinio chloridinio natrio vandens vonioje.

  GYDOMIEJI EFEKTAI. Kraujagysles plečiantis, medžiagų apykaitą gerinantis, sekreciją gerinantis, kraujo krešumą...

  Plačiau 
 • Šios procedūros metu pacientas yra gydomas mineralinio chloridinio natrio vandens vonioje, įjungiant perlinės vonios įrangą. Procedūros metu vonia yra įsotinama oro burbuliukais.

  GYDOMIEJI EFEKTAI....

  Plačiau 
 • Šios procedūros metu pacientės yra gydomos mineralinio chloridinio natrio vandens vonioje, įjungiant perlinės vonios įrangą ir naudojant eterinių aliejų mišinį „ Heros šaltinis“. Procedūros metu vonia yra įsotinama...

  Plačiau 
 • Šios procedūros metu pacientai yra gydomi mineralinio chloridinio natrio vandens vonioje, įjungiant perlinės vonios įrangą ir naudojant eterinių aliejų mišinį „ Šilko kelias“. Procedūros metu vonia yra įsotinama oru....

  Plačiau 
 • Šios procedūros metu pacientas yra gydomas mineralinio chloridinio natrio vandens vonioje, įjungiant perlinės vonios įrangą. Procedūros metu vonia yra įsotinama oru.

  GYDOMIEJI EFEKTAI. Kraujagysles...

  Plačiau 
 • Šios procedūros metu pacientas yra gydomas mineralinio chloridinio natrio vandens vonioje, įjungiant perlinės vonios įrangą ir ozonatorių. Procedūros metu vonia yra įsotinama oru ir ozonu.

  GYDOMIEJI EFEKTAI....

  Plačiau